Вхідні Двері Булат

Придбання вхідних дверей – одне з найважливіших рішень. Адже двері мають не тільки естетичне значення, а й практичне. Це також суттєво впливає на теплоізоляцію будівлі та, як наслідок, на її енергоефективність. Зовнішні двері найчастіше виготовляють зі стального каркаса та зовнішнього оздоблення у вигляді МДФ, шпона або екошпона.

Всі матеріали впливають на якість теплоізоляції та кінцевий візуальний ефект. Чим відрізняються різні моделі зовнішніх дверей і яку з них вибрати?

Двері Булат: характеристики

Обираючи вхідні двері Булат, ви купуєте вироби, що поєднують у собі всі необхідні характеристики

Вхідні двері - матеріал

Вхідні двері поділяють в основному за типом матеріалу, з якого вони виготовлені. Деревина залишається одним з найбільш часто використовуваних матеріалів для цієї мети. Сталь і алюміній вибирають однаково часто. Дверні полотна також виготовляють зі склопластику або пластику.

Оздоблення дверей у будинок

Найбільше значення при виборі дверей має якість зовнішнього оздоблення. Це матеріали, що використовуються для їх виготовлення. Якісні дверні полотна мають однорідну поверхню - без сучків і видимих ​​дефектів. Залежно від породи деревини двері суттєво відрізняються за теплоізоляційними властивостями та механічною міцністю. Виготовляються з листяних порід дерев (зазвичай дуб або червоне дерево) і хвойних порід (в основному сосна чи ялина). Дуб і червоне дерево – тверді, важкі породи деревини. Дверні полотна з нього стійкі та мають відмінні теплоізоляційні параметри. Деревина хвойних порід м'якша, але і більш сприйнятлива до обробки та при цьому - значно дешевша.

Слід чітко підкреслити, що вся деревина з часом деформується, але швидкість цього процесу залежить від якості сировини. Основними перевагами дверей Булат є: їх міцність, хороша теплоізоляція. Остання особливість важлива. У холодніші періоди року вони одночасно піддаються дії низьких (зовні) і високих (всередині) температур. В цьому сенсі двері Булат виготовляються за технологією, що дозволяє їм утримувати форму довгі роки та надійно захищати ваше помешкання від протягів.

Як виготовляють двері Булат?

Дверні коробки, як правило, виготовляються з якісного МДФ або шопону, склеєного в три шари, що значно підвищує їх механічну стійкість. Їх каркас може бути виготовлений зі сталі. Поверхня дверей складається з панелі, з одного та іншого боку, між якими знаходиться ізоляційний шар (пінополіуретан, деревна плита, полістирол та ін.).

Він також призначений для забезпечення звукоізоляції. Декоративна зовнішня панель може мати різні природні відтінки та відрізнятися декоративним склом.

Зовнішні сталеві двері Булат

І рама, і полотно таких дверей виготовляються зі сталевих профілів. Наповнення металевих дверей (мінеральна вата, пінополістирол або пінополіуретан) призначене для підвищення їх теплоізоляційних властивостей. Поверхня полотна може бути матовою або глянцевою. Перевагами таких дверей є висока механічна стійкість і протизламні параметри.

Де придбати вхідні двері Булат у Харкові?

Якщо ви цінуєте якість та сервіс, то чекаємо вас у магазині Nixa. У нас ви можете придбати двері в інтернет-магазині та у виставковому залі на вулиці Кацарській, 20 у Харкові.

Пропонуємо високу якість продукції, якісний монтаж, швидку доставку та прийнятні ціни.