Двері міжкімнатні FACTORY на замовлення не стандарт

Не можете знайти міжкімнатні двері потрібних розмірів? Магазини пропонують лише стандартну комплектацію?

Вихід є! Компанія Nixa виготовляє нестандартні двері на замовлення. 

Міжкімнатні двері: де купити в Харкові?

Є низка ситуацій, коли покупці вибирають міжкімнатні двері на замовлення. Найчастіше це пов'язано з розмірами дверних прорізів: або надто вузькі, або, навпаки, широкі, призначені для двох, трьох або чотирьох стулок.

Якщо у вас саме така ситуація, то ми допоможемо.

Виготовляємо міжкімнатні двері з якісного МДФ. Матеріал абсолютно стійкий до вигорання та не деформується від перепадів вологості.

Ви можете вибрати покриття на свій смак – глянсове, матове чи екошпон. Це штучний матеріал, який за відтінком і навіть фактурою ідентичний натуральному дереву. Він абсолютно безпечний. Не виділяє шкідливих випарів та неприємних запахів.

У міжкімнатних дверях власного виробництва використовуємо лише перевірену та надійну фурнітуру. Це значно продовжує експлуатаційні характеристики дверей.

У магазині Nixa ви можете купити міжкімнатні двері відмінної якості за найприйнятнішою ціною у Харкові.

Щоб дверне полотно гармонійно виглядало у вашій оселі, ми розробили десятки варіантів дизайну – від класики до ультрасучасного. Моделі з декоративним оздобленням, сатиновим та вітражним склом. Ви обов'язково підберете щось у стилі свого інтер'єру

Конструкція міжкімнатних дверей

Це, мабуть, основне питання, яке непокоїть покупців.

У нас ви можете купити міжкімнатні розсувні або розстібні двері. Кількість стулок для нас не має жодного значення. Виготовимо стільки, скільки вам потрібно. 

Як правило, двері на 2-3 стулки замовляють для залів, віталень, їдалень. У такому виконанні дверні полотна також можна доповнити склом, малюнками, вибрати відповідний тип матеріалу.

Де замовити двері міжкімнатні?

Все ще вагаєтесь? Компанія Nixa понад 10 років на ринку. За цей період ми заробили тисячі вдячних відгуків. А досвід та майстерність наших спеціалістів лише удосконалюються.

Щоб купити міжкімнатні двері нестандартних розмірів, залиште заявку або зателефонуйте нам.Майстри проведуть точні виміри, якісну установку, а також нададуть гарантію якості на продукцію.

Встановлення дверей проводимо по місту та Харківській області. Доставку по всій Україні.