Вхідні Двері для Квартири

Вхідні Двері URBAN 1-B дуб венге/ б'янко стандарт

9500 ₴
12500 ₴
Розпродаж залишків! -50%

Вхідні двері URBAN 2-B бетон темний

9500 ₴
12500 ₴
Розпродаж залишків! -50%

Вхідні Двері для Квартири

Бажаєте придбати вхідні двері у квартиру?  Тоді вам буде цікаво дізнатися, на які критерії варто звернути увагу, щоб придбати по-справжньому добрі двері.

  1. Екологічність. Одна з найважливіших якостей. Неякісні двері можуть давати шкідливі випари, неприємні запахи. Звичайно, це спричинить алергічні реакції та проблеми зі здоров'ям у мешканців. Саме тому екологічність продукції нашої компанії ретельно перевіряється та підтверджується сертифікатами якості.
  2. Тепло- та звукоізоляційні властивості. Не забувайте, що у під'їздах не завжди буває тихо та тепло. Отже, важливо, щоб двері у квартиру були оснащені подвійним контуром ущільнювача та гарним внутрішнім наповнювачем. Інакше крім шуму, протяги та неприємні запахи проникатимуть до вас у квартиру. І в цьому сенсі ми відповідаємо за високі властивості продукції.   
  3. Каркас та замки. Посилений каркас та металевий лист (не менше 1,5 мм) перешкоджають злому. Також важливі замки та петлі зі спеціальним захистом.
  4. Панелі та обшивка. Більшість покупців все ж насамперед звертають увагу на естетичні якості. І це цілком зрозуміло, адже вхідні двері можуть пристойно доповнити і навіть прикрасити інтер'єр. 

Якщо ваші старі двері не досконально забезпечували вам перераховані вище функції, то звертайтеся до магазину Nixa і все буде інакше.

Двері у квартиру: матеріали обшивки

Квартирні двері виготовляються із різних матеріалів. У якості зовнішнього оздоблення може використовуватися шпон, екошпон, МДФ панелі. Також є моделі, покриті ламінованою плівкою.

Шпоновані двері – це дорого та привабливо. Натуральне оздоблення відрізняється унікальним малюнком фрезерованих ділянок. Такі моделі екологічні. Їх відрізняє неповторний стиль та дизайн.

Екошпон – матеріал, виготовлений зі склеєних тонких волокон деревини. Зовнішньо схожий на цілісний масив. Однак це його менш дорогий замінник.

МДФ - дуже доступний матеріал за ціною та надійний за якістю. Виготовляється із соснового бруса. Може бути вкритий ПВХ плівкою. Мати ламіновану чи матову структуру з імітацією дерев'яного малюнка. Який із варіантів вибрати – це вирішувати вам. Більшість покупців насамперед орієнтуються на прийнятну вартість. 

Де купити двері в Харкові?

Якщо ви все ще не зробили свій вибір, то в магазині Nixa є найширший асортимент. Допоможемо підібрати вам у квартиру такі двері, які будуть підходити під особливості вашого інтер'єру, а також – прийнятні за ціновою категорією.

Ви напевно знаєте, що якість установки безпосередньо впливає на звуко- та теплоізоляційні властивості? 

Так ось, наші майстри проводять професійну установку будь-якої складності: швидко, надійно та акуратно. З послугами та продукцією компанії Nixa вам завжди буде затишно, тепло та спокійно. 

Телефонуйте за вказаними телефонами або залишайте заявку на сайті