Вхідні двері Преміум для квартир та будинків

Якщо ви хочете купити вхідні двері, що відрізняються незвичайним дизайном, то на цей випадок у нашому каталозі представлений широкий вибір. Тут ви знайдете все – від класики до модерну: різьблені двері, декоровані міцними склопакетами, металевим куванням та іншими елементами.

Двері вхідні Преміум від магазину Nixa 

Безпека. Підвищений захист від злому є головним, але не єдиним показником. Насамперед, цьому сприяє посилений металевий лист, каркас, а також надійні замки та фурнітура.

Екологічність та пожежостійкість – важливі критерії, які також характеризують рівень безпеки. Всі наші моделі успішно пройшли тестування та відповідають стандартам. Щодо чистоти покриттів, то вхідні двері магазину Nixa не дають шкідливих випарів, не викликають алергії.

Тепло- та звукоізоляцію забезпечує подвійний контур ущільнювача. Він сприяє щільному приляганню дверей до коробу, перешкоджає проникненню протягу та шуму. Ці властивості посилює надійний та якісний наповнювач дверного полотна.

Вхідні двері Преміум сегменту відрізняються покращеною якістю та великим вибором. Якщо серед асортименту ви не знайдете відповідної моделі за розміром чи іншими параметрами, то завжди зможете зробити замовлення на виготовлення дверей. 

Магазин вхідних дверей Nixa: чому варто звернутися до нас?

Якщо ви хочете купити вхідні двері в магазині Nixa, просто залиште заявку, і ми відправимо до вас замірника. Майстри виїжджають по Харкову та області. Монтаж проводиться оперативно, охайно, в обумовлений термін.

Товар доставляємо по всій Україні.

Ви залишитесь задоволені рівнем обслуговування магазину та якістю виробів. На всю продукцію ми даємо гарантію.

Залишилися питання? Зателефонуйте, ми на них відповімо.