Вікна veka

Пластикові вікна Veka по праву вважаються лідером ринку, адже поєднують у собі доступну вартість та високу якість. Всі профілі, разом з енергоощадними пакетами, відмінно зберігають тепло і дозволяють заощадити на опалювальних приладах. Все тому, що вони виконані з надійного ПВХ, яке відповідає нашим кліматичним умовам. Фурнітура довготривала, протестована.

Пропонуємо чотири профільні системи, кожна з яких має свої особливості.

Veka Softline 82 – семи камерна профільна система. Має три контури ущільнювача сірого кольору. Вирізняється великим вибором геометричних рішень (понад 40). Вікна цієї системи мають широкі функціональні можливості та першокласну оптику.

Монтажна ширина рами та стулки – 82 мм. Це дозволяє встановлювати профільну систему як у будинках нового типу, так і в старих спорудах.

Veka Softline має п’ять камер, монтажна ширина 70 мм. Система відповідає усім будівельним нормативам України. Саме тому відмінно зарекомендувала себе при встановленні в державних установах: садах, школах, поліклініках та ін.

Veka Softline Premium – п’яти камерний профіль. Стулки заокругленої площини дають водовідштовхувальний ефект. Монтажна ширина складає 70 мм. Підходить для встановлення в будинках, котеджах, квартирах, використовуються для вхідних груп та скління французьких балконів. Система добре показала себе під час експлуатації у великогабаритних спорудах.

Вікна Veka Evroline Plus – трьох камерна система, покращений класичний варіант пластикових вікон. Монтажна ширина – 58 мм. Система має багато додаткових можливостей: двостороння ламінація під колір натурального дерева. Виготовляється у нетрадиційних або аркових формах.

Щоб купити вікна за найнижчими цінами від виробника, залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте за вказаним номером. Наші фахівці проводять виміри, монтаж, доставляють продукцію.