Вхідні двері Zimen у Харкові

Що може бути важливіше за надійність? Тільки всі якості разом! 

Вхідні двері Зімен відрізняються:

  • високими протизламними властивостями, які забезпечує металевий каркас, замкова система та фурнітура;
  • тепло- та звукоізоляційними якостями, завдяки щільному приляганню дверного полотна до короба, подвійному контуру ущільнювача та внутрішньому наповнювачу дверей;
  • безпечними матеріалами, які не вигорають та не дають шкідливих випарів;
  • стильним та різноманітним дизайном, що дозволяє підібрати двері як у сучасному, так і в класичному стилі.
  • І матеріали та додаткові елементи проходять тестування на виробництвах. Це підтверджують сертифікати та гарантія якості.

Двері Zimen: оздоблення та матеріали

Якщо ви хочете купити вхідні двері з якісним оздобленням, то обирайте Zimen.

Дверні полотна з МДФ панелями, ламінованою плівкою, металеві, з молотковим покриттям та інші. Всі покриття відрізняються стійкістю до зовнішніх пошкоджень, дії сонячних променів.

При виборі вхідних дверей важливо визначитися, для яких цілей ви купуєте дверне полотно: у квартиру, будинок або офіс. 

Річ у тім, що не кожна поверхня призначена для частого контакту з атмосферними опадами або перепадами температур. Якщо врахувати цей факт при виборі конструкції та повідомити про це менеджеру, то таким чином можна вибрати модель, що прослужить довго та надійно.

Вхідні двері Zimen у Харкові: де купити?

Компанія Nixa співпрацює лише з відомими та перевіреними виробниками дверей, а також займається виробництвом власної продукції. Всі наші конструкції проходять тестування, а головне, вже понад десять років тішать наших покупців.

Не варто забувати, наскільки важливою є правильна установка, адже від її якості залежать терміни служби дверного полотна. Наші фахівці всі ці роки працюють з нами та продовжують відточувати свою майстерність, тому запевняємо вас, що від компанії Nixa, ви отримаєте оперативну доставку та тільки надійний монтаж.

Зробіть замовлення онлайн або завітайте до нашої виставкової зали в Харкові!