Вхідні двері Стандарт для квартир та будинків

Вхідні Двері URBAN 1-B дуб венге/ б'янко стандарт

9500 ₴
12500 ₴
Розпродаж залишків! -50%

Вхідні двері URBAN 2-B бетон темний

9500 ₴
12500 ₴
Розпродаж залишків! -50%

Бажаєте купити вхідні двері недорого?

У магазині Nixa ви знайдете позиції, які відрізняються високою якістю та прийнятною вартістю. Двері Стандарт – прямий тому доказ.

Двері вхідні Стандарт у Харкові

Модельний ряд вхідних дверей Стандарт відрізняється не тільки приємною ціною. Вони забезпечать повну безпеку та збережуть тепло у вашому будинку. Також у дверей Стандарт є багато інших переваг.

Надійність. Металевий каркас має протизламні якості. У процесі виготовлення фахівці дотримуються необхідних технологій, щоб двері прослужили довше.

Довговічність. Вхідні двері в будинок прослужать вам довго і збережуть свій первісний вигляд, тому що вони виконані з якісних матеріалів. І основа, і покриття виробів Стандарт вирізняється високими протиударними властивостями. Матеріали проходять тестування на заводському рівні.

Звуко- та теплоізоляцію забезпечує подвійний контур ущільнювача, а також внутрішній наповнювач дверного полотна – мінеральна вата. Ці елементи допомагають зберегти тепло, захистити від протягів та сторонніх шумів.

Замки та фурнітура. Якщо ви хочете купити вхідні двері в будинок або квартиру, зверніть увагу на цей критерій надійності. Якість замків та фурнітури безпосередньо впливає на термін служби та на безпеку конструкції в цілому. У дверях серії Стандарт використовуються тільки фабрична фурнітура.

Дизайн та покриття. Напевно, естетична сторона грає для вас значну роль?

Це чудово, тому що ми знаємо, що запропонувати. 

Ви можете купити металеві двері із зовнішніми МДФ-панелями. Є варіанти з одностороннім молотковим покриттям. А справжнім цінителям пропонуємо вхідні двері з куванням та склінням.

Чекаємо вас у нашому магазині!