Вхідні двері для вулиці

Входная дверь URBAN СИТИ ТМ Медведь

0 ₴
Виробник: Ведмідь
Немає в наявності

Входная Дверь Новосел

7950 ₴
8200 ₴
Виробник: Nixa

 

 

Вхідні двері для вулиці

Компанія Nixa пропонує надійні та міцні моделі вхідних дверей у Харкові для приватних будинків, дач та котеджів. Коли ми вибираємо вхідні двері, дуже важливо розуміти, в яких умовах вони будуть експлуатуватися. Вхідні двері для вулиці повинні мати низку посилених якостей: каркас, покриття, фурнітуру, замки та інші елементи.

Переваги вхідних дверей від компанії Nixa

Уявімо, з якими негативними впливами доводиться стикатися вуличним конструкціям. 

Насправді їх чимало: дощ, град, сніг, можливо, механічні пошкодження. Ще важливо розуміти, що дверне полотно має старанно захищати від протягів та холоду. На підставі цих критеріїв ми підбираємо зовнішні вхідні двері в наш каталог від найнадійніших виробників, а також займаємося власним виробництвом.

Дверні полотна Nixa відрізняються високими зовнішніми та внутрішніми показниками.

  1. Конструкції мають укріплений каркас і протизламні якості. Цьому сприяє оптимальна товщина внутрішнього металевого листа.
  2. Двері оснащуються надійними замковими системами, що також зберігає та підвищує рівень безпеки.
  3. Тепло- та звукоізоляційні властивості підвищує подвійний контур ущільнювача та внутрішній наповнювач, мінеральна вата.
  4. Покриття – від натурального та екошпона, до ламінованої плівки та МДФ-панелей. Для зовнішніх дверей використовується посилене покриття зі стійкістю до зовнішніх впливів, перепадів температури та вологості. Також є моделі покриті молотковою фарбою зовні, що дуже зручно та практично при догляді за поверхнею.
  5. Фурнітура – теж має значення в експлуатації. Саме тому ми віддаємо перевагу лише перевіреним постачальникам, які здатні підтвердити якість своєї продукції сертифікатами.

І зрозуміло, естетика - це те, чому ми приділяємо увагу не менше, ніж переліченим вище показникам. Вхідні двері на вулицю від компанії Nixa доповнять екстер'єр будь-якої будівлі. Ви можете вибрати для себе двері зі склінням, металевим куванням та іншими елементами.

Де придбати двері у приватний будинок в Харкові?

Якщо ви все ще не знаєте відповіді на це питання, ми запрошуємо вас відвідати наш виставковий зал або зробити замовлення онлайн. 

Ви, напевно, знаєте, що якість установки безпосередньо впливає на рівень захисту від протягів та попадання вологи в приміщення. Саме тому ми з повною відповідальністю підходимо до цього заходу. У компанії Nixa працюють майстри з досвідом 7-10 років, тому можете бути впевнені, що встановлення вхідних дверей буде проведено швидко, якісно, ​​акуратно. Фахівці також виїжджають на виміри по місту та області. Щоб зробити замовлення або отримати консультацію, зателефонуйте або залиште заявку на сайті. Даємо гарантію на всю продукцію магазину Nixa.