Багаторічний досвід компанії Nixa дозволяє гарантувати гідну якість послуг кожному клієнту. Ми приділяємо цьому увагу, тому що від правильності вимірів, установки і навіть доставки залежать подальші експлуатаційні властивості виробу.

 

Заміри

Ви, напевно, знаєте, що при замовленні дверей або вікон перше, що потрібно зробити - це провести точні виміри. Без правильних параметрів неможливо замовити замовлення. Наші фахівці виїжджаю в будь-яку точку Харкова та області, та проводять виміри.
При замовленні вікон або дверей в нашій компанії ми надаємо цю послугу безкоштовно. Якщо ви не оформляєте замовлення, то вартість вимірів становить 200 грн.

Доставка

Ми беремо на себе доставку по Харкову та області. Абсолютно неважливо, якого масштабу ваше замовлення. Ми підберемо для нього підходящий транспорт.
Вартість доставки по Харкову – 600 грн. Доставка по області виготовляється з розрахунку 20 грн. за кожний кілометр.
Якщо ви бажаєте замовити доставку в інші регіони України, то ми здійснюємо її кур'єрськими службами. Вартість прораховуємо індивідуально. Подробиці ви можете уточнити у наших менеджерів за телефоном.
За потреби ви можете забрати свій товар самостійно з нашого складу або з виставкового залу.

 
Встановлення

Правильне встановлення вікон та дверей – запорука теплоти та комфорту у вашому будинку та офісі. Від якості цієї послуги залежить, наскільки надійно буде захищено ваш будинок від протягів та стороннього шуму. Ми рекомендуємо наших майстрів та гарантуємо дотримання всіх правил та норм.     Вартість встановлення вхідних дверей – 1500 грн.
    Встановлення вікна – 400 грн за 1 кв.
    Встановлення міжкімнатних дверей – 1500 грн.
    Встановлення кондиціонера – 1500 грн.
    Магістралі – 500 грн.за 1 м

Можете бути впевнені, що після нашої установки, двері та вікна прослужать вам довго та надійно.

Реставрація

Ваші двері втратили свій первісний вигляд?
Це не проблема і далеко не завжди причина її заміни. Якісні та добротні двері завжди можна відреставрувати. Для цього у нас є безпечні матеріали та сучасне обладнання. Якщо на ваших дверях скол, забруднення, плями, тріщини або вм'ятини, то ми проведемо реставрацію шляхом заміни МДФ-панелей. Ваше дверне полотно знову стане новим. Це обійдеться дешевше, ніж покупка нових дверей. Також вам не варто хвилюватися, якщо замки вийшли з ладу, бо наша компанія має і цю послугу.

 
Переваги компанії Nixa

    Оперативно виїжджаємо по місту та області.
    Усі послуги надаємо на професійному рівні.
    Надаємо знижки оптовим та постійним клієнтам.
    Ви завжди можете отримати консультацію наших менеджерів.
    Даємо гарантію на продукцію та послуги 5 років.

У нас ви можете купити вхідні та міжкімнатні двері, кондиціонери, а також металопластикові вікна!