Двері міжкімнатні Нова

Доступні, довговічні, стильні міжкімнатні двері – це двері Нова. Якщо ви нічого не знайшли у попередніх розділах сайту, то тут ви обов'язково побачите відповідну модель.

Де купити міжкімнатні  двері в Харкові?

Щоб купити міжкімнатні двері в Харкові, потрібно лише залишити заявку на нашому сайті. Однак, якщо ви не визначилися з моделлю або маєте сумніви щодо вибору, дізнайтесь про наш асортимент більше.

Які переваги міжкімнатних дверей Нова?

Оздоблення та дизайн. Серед міжкімнатних дверей цієї лінії ви знайдете:

  • класичні моделі з горизонтальним та вертикальним склінням, різьбленими малюнками; 
  • великий вибір різних відтінків ідентичних натуральному дереву; 
  • гармонійне доповнення фурнітурою та іншими елементами, що декорують.

Ціна. Зовнішньо міжкімнатні двері «Нова» нічим не відрізняються від дерев'яних. Насправді вони виготовлені з якісного МДФ. Цей факт позитивно впливає на їхню вартість, оскільки ціна аналогічних дерев'яних моделей у кілька разів дорожча.

Матеріали. Як зазначалося вище, міжкімнатні двері «Нова» виконані із МДФ. Цей матеріал не потребує особливих заходів догляду, не потребує реставрації. Також поверхня не схильна до вигорання, деформації, не дає шкідливих випарів. Щодо догляду, то й тут все просто. Достатньо звичайного видалення пилу з поверхні. Без застосування хімічних засобів.

Чому вам варто звернутися до компанії Nixa?

Термін експлуатації дверей залежить не лише від якості виробу. Правильне встановлення безпосередньо впливає на строк служби конструкції. У цьому сенсі ми впевнені у наших майстрах, адже вони мають великий досвід та постійно підвищують свій професіоналізм.

Фахівці Nixa встановлюють міжкімнатні двері надійно, акуратно, оперативно.

Майстри виїжджають додому або в офіс. Якщо у вас нестандартні двері, то проводять виміри для замовлення міжкімнатних дверей на виробництві.

Доставку міжкімнатних дверей робимо по всій Україні. Монтаж – по Харкову та області. На всю продукцію даємо офіційну гарантію виробника.

Магазин Nixa також надає найкращі ціни по місту та області. Ми виготовляємо двері самостійно, а також працюємо з надійними те перевіреними торговими марками. Вся продукція поставляється нам безпосередньо з фабрик, тому наша ціна є прийнятною для покупців.

Щоб купити міжкімнатні двері у Харкові, залиште заявку на нашому сайті.

Якщо залишилися питання, зателефонуйте нам, дамо відповідь. Консультація – безоплатна. 

Компанія "Двері Нова" утворена у 2006 році у Харкові. Основним напрямом діяльності є виробництво міжкімнатних дверей.

У нашому каталогу ви завжди можете замовити, купити двері Нова за конкурентною ціною!