Вхідні двері ТМ Міністерство Дверей у Харкові

Входная дверь П-3К-187 Антрацит/Белый мат + Алюкобонд Министерство Дверей

15840 ₴
Виробник: Міністерство Дверей

!!! АКЦИЯ !!!Доставка Бесплатно

      Вхідні двері ТМ Міністерство Дверей у Харкові 

Якісні вхідні двері забезпечують необхідну безпеку квартири або будинку. Існує багато різних моделей металевих дверей.

Міністерство Дверей – це сучасний дизайн дверних конструкцій, що дозволяє прикрасити інтер'єр приміщення.

Вартість металевих дверей знаходиться у великому ціновому діапазоні. Також покупець може підібрати конструкцію під колір приміщення, дизайн, відповідно до розмірів дверного отвору, а також з урахуванням власних фінансових можливостей. 

ТМ Міністерство Дверей: особливості конструкцій та дверей

Металева конструкція має бути встановлена ​​правильно. У разі порушення правил монтажу виникають проблеми при відкритті або закриванні. Помилки, допущені під час встановлення дверей, можуть бути пов'язані з відхиленням дверної коробки від вертикальної осі, утворенням перекосів, проріз у місцях примикання основних елементів. 

Саме тому ми довіряємо встановлення дверей лише професіоналам, які багато років працюють у компанії Nixa.

На вхідні двері покладено певні функції. Однією з яких є захист від злому. Металеві двері цього виробника надійно забезпечують цю функцію, а також є протипожежними. Кожна модель має свої конструктивні особливості.

При покупці слід орієнтуватися на клас зломостійкості. Всього існує 13 класів. П'ять перших оптимальні для житлових приміщень. А вже з 6 по 13 - це класи вхідних конструкцій, що броньовані. Найчастіше встановлюються у нежитлових будівлях.

Двері слід купувати в надійному магазині, який надає гарантію та сертифікати якості.

Недорогі та привабливі по дизайну дверні полотна експлуатуються зазвичай недовго, оскільки згодом губляться їхні споживчі якості.

Двері, неналежної якості мають:

  • тонкий метал. Полотно прогинається при натисканні;
  • легка вага. Усього 30 кг. Дверне полотно буває порожнім або з наповнювачем гофрокартоном. У зимовий час відчуваються протяги, оскільки холодне повітря проникає у квартиру скрізь цю конструкцію.

Двері гідної якості Міністерство Дверей:

  • важчі;
  • мають різні розміри та габаритами;
  • оснащені надійними замками та якісною фурнітурою, що не втрачає споживчих властивостей;
  • товстий метал і матеріал наповнення в конструкціях вітчизняного виробника, надійно захищають двері від шуму та вологи.

Де купити надійні двері в Харкові? На нашому сайті або у виставковому залі магазину Nixa на Коцарской, 20 у Харкові. Чекаємо Вас!