Надійні кондиціонери Idea за прийнятною ціною

Потрібен кондиціонер із широким функціоналом? Гонконзький виробник Idea забезпечує комфортні температурні умови. Спліт-системи Idea охолоджують та обігрівають приміщення до потрібної температури, а також мають додаткові опції. І все це за доступною вартістю з надійною установкою від компанії Nixa.

Переваги кондиціонерів Idea

Встановлюючи техніку до дому чи офісу, хочеться, щоб вона гармонійно виглядала в інтер'єрі. Саме тому розробники подбали про видимі переваги спліт-систем Idea та наділили їх витонченим дизайном. Такі кондиціонери мають чудовий вигляд у квартирах, будинках та офісах.

Проте значна перевага для спліт-систем – це надійність. І в цьому плані Idea не поступається іншим виробникам. Все тому, що кондиціонери оснащуються складовими відомих японських виробників – Matsushita, Hitachi, Toshiba. Це дозволяє системам якісно справлятися зі своїми функціями та довго не виходити з ладу.

Економічність при споживанні електроенергії – не менш значущий фактор. Інверторні спліт-системи працюю на потрібній потужності поки не буде досягнуто заданих характеристик температури. Далі перемикаються на енергоощадний режим і просто підтримують задані параметри. Це допомагає контролювати споживання електрики та не перевищувати норми.

Додаткові можливості систем дозволяють встановити турбо, нічний режим, таймер відключення. Також кондиціонер оснащений антибактеріальними, вугільними фільтрами, які не дають проникнути пилу та мікробам до приміщення. Тобто режим очищення повітря також є.

Купити кондиціонер Idea у магазині Nixa

Якщо ви хочете купити побутовий чи промисловий кондиціонер у Харкові, то ми допоможемо вам підібрати надійний та відповідний варіант. Розраховуємо потужність залежно від типу та площі приміщення. Пропонуємо варіант, прийнятний за вартістю.

Звертайтеся до компанії Nixa. Наші майстри виїжджають по місту Харкову та області, встановлюють та обслуговують кондиціонери. Ви можете оформити замовлення онлайн, на сайті нашого інтернет-магазину, телефоном, а також на вулиці Коцарській, 20 у виставковій залі Харкова.

Також у виставковій залі представлено достатньо продукції, тому покупцям, які не звикли робити замовлення в інтернет-магазинах, ми пропонуємо відвідати наш магазин та вибрати функціональну та надійну модель кондиціонера.

КОНДИЦІЮВАННЯ IDEA

Великий вибір в інтернет-магазині! 

Замовляйте кондиціонер Idea за найнижчою ціною