< Дверь Межкомнатная Омис Nova 3D premium white Cortex Дверь Межкомнатная Омис Геометрия 03 Silk matt >  

Двері Міжкімнатні Оміс Геометрія 02 Silk matt

Ціна: 1672 ₴ 1672 ₴
Стара ціна 3345 ₴
Виробник: Оміс
Кількість: 

Контакты | тел. +380997878422

Двері міжкімнатні ТМ Оміс модель Геометрія 02 Silk matt

  • Короб 2200 грн
  • Лиштва 400 грн 1 шт
  • Товщина 40 мм

Конструктив: полотно щитове (каркасне). Каркас виготовлений із клеєного соснового бруса. Заповнення дверного полотна – стільниковий наповнювач. Каркас фанерований плитою МДФ 6 мм. Кожна модель колекції має свій візерунок, який шляхом фрезерування вигравіруваний на плиті МДФ. Торець дверного полотна ламінований кромкою ПВХ товщиною 1,0 мм у колір покриття, підвищує стійкість торця до механічного впливу.

Покриття: Silk matt - різновид покриття ПВХ, має матову поверхню. Виробництво Південної Кореї Завдяки спеціальній технології, покриття може похвалитися унікальною міцністю, стійкістю до вологи та зносу.

 

Фабрика дверей міжкімнатних Оміс - це виробник якісних та надійних дверей, які будуть ідеально підходити для вашого будинку чи квартири.

Ми використовуємо лише високоякісні матеріали та сучасне обладнання для виробництва наших виробів. У нас на сайті Nixa ви можете ознайомитися з широким асортиментом дверей, що включає різні моделі і кольори.

Ми пропонуємо як класичні двері, так і сучасніші міжкімнатні двері з оригінальними дизайнерськими рішеннями. Якщо ви шукаєте якісні міжкімнатні двері для вашого будинку чи квартири, зверніться до нас. Ми допоможемо вам вибрати та купити ідеальні двері для вашого інтер'єру.

Безкоштовна доставка від 3х дверей!