< Дверь Межкомнатная Омис Глухое с четвертью ЭКО белый гладкий Дверь Межкомнатная Омис Парма >  

Двері міжкімнатні Оміс Модель: Монреаль пвх/ цемент

Ціна: 2111 ₴ 2111 ₴
Виробник: Оміс
Кількість: 

Контакты | тел. +380997878422

Міжкімнатні двері Оміс Монреаль

  • Короб МДФ СТАНДАРТ УНІВЕР. Д/34(40) без ущільнювача. 80мм ПВХ Декор: пвх/цемент 1 173,00 грн.
  • Лиштва СТАНДАРТ 70мм прямокутна.Декор: пвх / цемент 278,00 грн.

Конструктив: полотно щитове (каркасне). Каркас виготовлений із клеєного соснового бруса. Заповнення дверного полотна – стільниковий наповнювач. Каркас фанерований плитою МДФ 6 мм. Кожна модель колекції має свій візерунок, який шляхом фрезерування вигравіруваний на плиті МДФ. Торець дверного полотна ламінований кромкою ПВХ товщиною 1,0 мм у колір покриття, підвищує стійкість торця до механічного впливу.

Фабрика дверей міжкімнатних Оміс - це виробник якісних та надійних дверей, які будуть ідеально підходити для вашого будинку чи квартири.

Ми використовуємо лише високоякісні матеріали та сучасне обладнання для виробництва наших виробів. У нас на сайті Nixa ви можете ознайомитися з широким асортиментом дверей, що включає різні моделі і кольори.

Ми пропонуємо як класичні двері, так і сучасніші міжкімнатні двері з оригінальними дизайнерськими рішеннями. Якщо ви шукаєте якісні міжкімнатні двері для вашого будинку чи квартири, зверніться до нас. Ми допоможемо вам вибрати та купити ідеальні двері для вашого інтер'єру.

Безкоштовна доставка від 3х дверей!