Двері від виробника за найнижчою ціною у Харкові

При виборі дверей багато покупців звертають первісну увагу на вартість. Виробники та торгові марки надають вибір. Завжди можна знайти продукцію у різному ціновому діапазоні. Проте важливим питанням є якість продукції. Компанія Nixa пропонує двері високої якості за найнижчою ціною.
Завдяки власному виробництву ми надаємо найприйнятніші ціни у місті та області.

Двері від виробників: переваги Nixa

Крім оптимальної вартості, дверні полотна власного виробництва мають низку інших позитивних якостей. Зупинимося на них докладніше.

    ►Двері за індивідуальним замовленням. Одна з головних переваг. Для клієнтів це можливість вибрати обробку, матеріали, скоригувати дизайн, елементи декору.
   ► Нестандартні дверні отвори. Поширена проблема у приватних будинках. Підібрати конструкцію відповідного розміру з асортименту завжди складніше. Саме тому полотна за індивідуальним замовленням у такому разі – найкращий варіант.
    ► Замки та фурнітура. Якщо необхідно знизити вартість конструкції або посилити її зломостійкість, віддайте перевагу замкам і фурнітурі відповідного класу.
   ►  Внутрішній наповнювач. Його властивості впливають не лише на кінцеву вартість дверного полотна, але й тепло- та звукоізоляційні якості. Є прийнятні за ціною та хороші за якістю наповнювачі. Наприклад, мінеральна вата.
  ►   Внутрішній сталевий лист. Підсилює зломостійкість та охоронні властивості дверного полотна.Товщина листа впливає на клас та вартість виробу. У квартирах та будинках оптимальними будуть листи завтовшки близько 2,5 мм.

При власному виробництві компанія завжди має можливість регулювати деякі параметри дверного полотна і виготовляти під вимоги клієнта.

Де придбати двері в Харкові?

Компанія Nixa більше 10 років займається виробництвом, продажем та встановленням дверних конструкцій. Серед нашого асортименту – двері відомих торгових марок, а також власного виробництва.
Завдяки багаторічній співпраці з підприємствами, а також власному виробництву, ми надаємо найоптимальніші умови та низькі ціни для наших клієнтів.
У Харкові на Кацарській, 20 ви зможете відвідати виставкову залу, в якій представлені зразки продукції. Майстри виїжджають по місту та області, заміряють, встановлюють двері якісно та з гарантією.