Де придбати кондиціонери з установкою та гарантією в Харкові?

Бажаєте вибрати якісний кондиціонер? Тоді вам доведеться відповісти на кілька важливих питань. У яке приміщення ви шукаєте кондиціонер? І які вимоги маєте до агрегату?
Більшість покупців мають приблизно однакові уявлення про хороший кондиціонер. Насамперед це:     низький рівень шуму;
    раціональна витрата електроенергії;
    тривалі терміни експлуатації;
    кілька режимів;
    робота на обігрів та охолодження;
    прийнятна ціна.

Під ці параметри підходять більшість сучасних моделей. Саме тому важливо виходити з питання, яке приміщення потрібна техніка.

Підбираємо кондиціонер за типом приміщення

Головне, що варто враховувати – потужність кондиціонера. Якщо вибрати цей параметр правильно, то якість обігріву або охолодження буде високим, а техніка прослужить довго. За попередніми розрахунками 1 кВт достатньо площі 12 м².
Однак це дуже поверховий розрахунок, тому що тут не враховано такі параметри, як тип приміщення та його призначення. Насамперед, важливо врахувати, з якою метою експлуатуватиметься приміщення. Кількість людей і інтенсивність працюючої техніки теж береться до уваги.
Під час встановлення кондиціонера в магазини, ресторани, фітнес-центри потужність техніки розраховується з урахуванням роботи побутових приладів, що виробляють тепло. Також важливо врахувати висоту стель, поверховість, розташування вікон. Не варто ігнорувати передбачувану кількість людей. Промислові та виробничі приміщення вимагатимуть установки потужніших агрегатів, з високою продуктивністю.

Де придбати кондиціонер у Харкові?

Отже, показник BTU/h допоможе визначитись із вибором. Найчастіше він відображається у назві моделі та означає класифікацію потужностей. Наприклад, потужність кондиціонера 5000 підходить для приміщень трохи більше 15 м².
Однак, якщо ви замовляєте кондиціонер у магазині Nixa, то можете не перейматися розрахунками, тому що наші менеджери допоможуть їх зробити. Щоб не прогаяти важливих нюансів, зверніться до фахівців. Фахівці дадуть відповідь на всі питання і підберуть відповідний варіант під особливості вашого приміщення.

Майстри виїжджають по місту та області, встановлюють та обслуговують агрегати клієнтів Nixa.

Виставкова зала знаходиться на Кацарській, 20 у Харкові.

Замовлення можна зробити на сайті, а також отримати консультацію по телефону.
Надаємо гарантію на всю продукцію та послуги.