Сучасні міжкімнатні двері у Харкові

Сучасний ринок міжкімнатних дверей відрізняється різноманітністю. Матеріали, конструктивні особливості, дизайнерські рішення – як вибрати оптимальний варіант, який підкреслить тонкощі інтер'єру та надійно прослужить довгі роки?

В асортименті магазину Nixa представлені сучасні міжкімнатні двері. Давайте розберемося, як вибрати відповідні за всіма параметрами.

Сучасні міжкімнатні двері: дизайн та конструктивні особливості

Сучасні - не означає, виготовлені в одному лише стилі. Навпаки - конструкція і дизайн дверних полотен сприяє установці в лофти, квартири в стилі хайтек, а також в будинки з класичним інтер'єром. Конструктивні особливості також дозволяють підібрати потрібну модель в будь-який простір.     Розсувні. Полотна, які чудово виглядають у приміщенні та економлять простір. Їх часто використовують для зонування кімнати. Що ж до розсувних систем – то варіантів кілька. Дві стулки можуть бути рухливими, а також одна з них залишатися глухою. Є двері гармошки, книжки, зі склінням та без. Вибирайте під стиль інтер'єру та розміри кімнати.
    Рапашні одинарні. Класичні дверні полотна. На нинішньому ринку представлений великий асортимент – це суцільні, фільончасті, з повним або частковим склінням. Останні – чудово пропускають світло у приміщення, візуально розширюють простір.
   Распашні двостулкові. Прекрасний варіант для широких дверних прорізів з великими кімнатами, вітальнями, залами.Часто шанувальники класичного стилю віддають перевагу двостулковим дверцятам.

Вибирайте під стиль приміщення та відповідно до власних уподобань. Сучасний ринок сприяє підбору відповідних міжкімнатних дверей.

Де купити сучасні міжкімнатні двері в Харкові?

Перш ніж зробити вибір, зверніть увагу на матеріали, з яких виготовлені вироби. Виробники часто використовують шпон, екошпон та ламіноване МДФ.
Якщо ви вирішили зробити покупку в магазині Nixa у Харкові, то вибір матеріалу не вплине на якість. У нашому асортименті є моделі перевірених виробників. І натуральні, і штучні поверхні зберігають високі зовнішні та захисні якості протягом багатьох років. Залишаються в тренді та вигідно підкреслюють інтер'єр.

Компанія Nixa здійснює продаж продукції по всій Україні. Виставкова зала – знаходиться у Харкові на Кацарській, 20. Майстри виїжджають додому, проводять виміри. Професійно та акуратно встановлюють двері по Харкову та області.