Міжкімнатні двері на розсувній системі зі склом та без

Економія простору у приміщеннях. У деяких житлових приміщеннях є такі нюанси, як вузькі двері, що створює труднощі в установці стандартних дверей. Вирішень такої проблеми небагато.

Особливості розсувних дверей

Один і них - це банальна арка, при цьому немає розмежування простору, і вигляд має досить примітивний.

Другий варіант - це двері-гармошки, цей варіант чудово ізолює простір, має оригінальний вигляд і створює комфорт та інтимну атмосферу. Двері-гармошки виготовляють з багатьох видів матеріалів, таких як дерево, скло, пластик, склеєна тирса і багато інших видів матеріалів.

Останні тенденції - розсувні міжкімнатні двері. З двома рухомими стулками або однією глухою.
Система відчинення таких дверей дозволяє встановити їх у будь-які отвори та заощадити вільний простір, тому що при відкритті секції засуваються або складаються убік.
Існує кілька різновидів дверей з описаною вище системою відчинення: «гармошка» та «книжка». Гармошка складається з трьох і більше секцій, книжка ж у свою чергу складається з двох секцій. Перевагою таких дверей, звичайно ж, є необхідна економія простору завдяки системі відкривання, а також чималим плюсом є велика різноманітність моделей, що допоможе передати смак і індивідуальність господаря.

Недоліки є у всіх, тому і двері-гармошки теж не ідеальний варіант, їх мінус полягає в труднощі розсувного механізму.

Але уникнути цієї проблеми можна, обравши якісну фурнітуру в магазині Nixa, щоб вона могла витримувати вагу конструкції та забезпечила безперебійну роботу механізму відкривання на довгі роки. Таким чином, вибирайте фурнітуру з надійного сплаву, вона забезпечить легке та довговічне закривання та відчинення дверей.

Особливості дверей зі склом

Двері зі склом пропускають світло, візуально додають простір і легкість, роблять інтер'єр приємнішим. Внутрішні двері зі склінням відповідають багатьом стилям і адаптуються до різних функцій приміщення. А якщо це двері розсувні зі склінням, то це акцент і прикраса вашого інтер'єру.
У сучасній вітальні, як правило, відбувається життя всіх членів сім'ї, і в той же час вона служить для прийому гостей. Часто це відкритий простір, у якому межі між окремими зонами – їдальня, кухня, вітальня – є договірними. Якщо як поділ простору ми вибираємо двері, то краще, щоб вони не заважали відчуттю відкритості. Ідеальним рішенням є розсувні двері зі склінням.

Ці моделі можуть складатися з кількох стекол, рами із соснового бруса, мдф або інших матеріалів, покритих натуральним або екошпоном. Двері чудово впишеться в розкішний стиль, поєднуючи класичну елегантність із сучасним дизайном. Вітаються дизайнерські меблі та світильники, а також зі смаком виконані деталі, такі як велике абстрактне зображення на стіні.
Каркас таких дверних полотен може бути виготовлений із сосни, а нижня частина заповнена панелями із міцного МДФ. Існують матове та глянсове скло.

Напівпрозорі та прозорі.
Для вітальні чи кухні можете вибрати прозоре скло. Загартоване скло товщиною 4 мм, що використовується у всіх представлених моделях, є гарантією безпеки та довговічності.
Стандартно двері оснащені високоякісними замками та петлями, що підходять як до металевих, так і до дерев'яних дверних коробів, виготовлених відповідно до чинного будівельного стандарту.

Замовляйте двері на сайті Nixa. Або приїжджайте на вулицю Кацарську, 20 у Харкові. Ми маємо великий вибір, прийнятні ціни, комфортні умови.