Білі міжкімнатні двері: які вони бувають?

Важко уявити життя у сучасному будинку чи квартирі без міжкімнатних дверей.
Квартира без дверей виглядає незатишною, незакінченою, як вікна без фіранок та штор. Так, або інакше, вам потрібні двері, а вибрати їх з великої кількості, пропонованої сучасним ринком, не так просто. Все більше покупців віддають перевагу білим міжкімнатним дверям. Вони надають інтер'єру стилю, витонченості. Розберемося, які вони бувають.

Види міжкімнатних дверей

    За типом відкривання:

- розстібні.  Їхні плюси: нескладність установки, надійний перевірений механізм, допускається монтаж після ремонту, різноманітність варіантів, недорога фурнітура. Мінуси: площа відкривання зменшує корисну площу;

- Розсувні. Їхні плюси: економить корисну площу, можливий монтаж після ремонту, різноманітний дизайн. Мінуси: складність установки; висока вартість фурнітури; - Поворотні. Їхні плюси: можливий монтаж після ремонту, різноманітний дизайн. Мінуси: висока вартість фурнітури та професійний монтаж.
   

По дизайну білі міжкімнатні двері можуть мати:

- Класичний стиль – це симетрія, легкість та чіткі, прямі лінії. Виконані в цьому стилі двері виглядають красиво, у них немає нічого екстравагантного. Двері впишуться органічно у більшість інтер'єрів сучасних квартир. Вони не мають рівного полотна, а виконані застосуванням матового скла, тоновані, з фрескою або малюнком.

- Стиль модерн.
Двері в стилі модерн притаманні хвилясті плавні, плинні лінії з квітковими мотивами, орнаментами, вітражами та асиметрією.Обов'язково поєднання двох матеріалів: це може бути дерево та скло, або матеріал, що імітує дерево, та скло. Колірна гама цього стилю: різні відтінки червоного, червоно-коричневого та коричнево-золотистого;

- Стиль хай-тек.
Білі міжкімнатні двері цього стилю підходять під інтер'єр будь-яких приміщень, чи це стандартна квартира або заміський будинок. Основна особливість дверей – це майже повна відсутність додаткових прикрас чи аксесуарів. Двері не повинні бути схожими на масив дерева, тому їх оформляють двома кольорами, наприклад, чорно-білі, жовті, матові. Часто використовується пластик та поєднання скла з металом.

- Стиль кантрі. Це двері з дуба, ясена, полотна, обробленого таким чином, щоб створювалося враження старовини (штучне розтріскування).
Масивні двері з витонченим розписом флористичними мотивами добре виглядають в інтер'єрі великого дерев'яного будинку з предметами з природних матеріалів та творами прикладного мистецтва.

Вартість міжкімнатних дверей варіює в залежності від розмірів та матеріалів, з яких вони виробляються. Також слід зазначити, що і фурнітура коштує не дешево.

На яких міжкімнатних дверях зупинити вибір – вирішувати вам.

Орієнтуватися слід на інтер'єр вашої квартири, вашої фінансової спроможності та ваших уподобань.

Чекаємо на вас у магазині Nixa на Кацарській, 20 у Харкові. У нас великий вибір білих дверей із заскленням та без. Виїжджаємо по місту та області, проводимо виміри, встановлюємо.