Вхідні двері від виробника від економ до преміум

 

Комфорт та затишок у домі в першу чергу залежить від якості вхідних дверей. Саме дверне полотно впливає на безліч факторів, про які людина інколи навіть не замислюється. Наприклад, протяги в оселі, гучні звуки, що чутно із зовнішнього боку – можна запобігти цим незручностям просто встановивши добрі вхідні двері. І це не зовсім не означає, що дверні конструкції будуть коштувати дуже багато, адже у кожному ціновому сегменті є якісні вироби, що відповідатимуть важливим критерієм

 

Економ та преміум: якими мають бути вхідні двері всіх сегментів?

 

Крило, що веде всередину будинку або вхід до квартири, має відповідати певним умовам. Однак, якщо ви хочете, щоб ваші двері були повністю функціональними, безпечними та підвищували комфорт проживання у квартирі, вам також слід звернути увагу на деякі інші особливості.

 

Якщо брати середні параметри, то вхідні двері повинні бути не менше 90 см завширшки та 2 м заввишки, щоб забезпечувати зручне пересування. Але ці параметри також можуть відрізнятися. Також варто пам'ятати, що вхід у кожну будівлю має бути збагачений зовнішнім освітленням – бажано таким, яке включатиметься автоматично, коли хтось з'являється у дверях.

Характеристиками вхідних дверей економ та преміумкласу

Вхідні двері – це «вітрина» кожного будинку чи квартири. Саме вхідне крило буде тим, що насамперед побачать ваші гості, увійшовши до будинку. Тому обов'язково виберіть зовнішній вигляд вхідних дверей до будівлі та її оточення. Також варто подумати, чи будуть для вас найкращим рішенням скляні стулки, чи вам краще підійдуть цілісні. Ви шукаєте ідеальні двері? Дивіться наш каталог! Зовнішній вигляд вхідних моделей важливий, але не менш важливі параметри, що відповідають за їх функціональність та безпеку. Які параметри?

Захисні

Вхідні двері повинні захищати внутрішню частину будинку від потенційної спроби злому. При пошуку крил для будинку зверніть увагу на їх протизламні параметри. У кожному сегменті, від економ до преміумкласу, є протизламні моделі, що відповідають певному класу зломостійкості.

Шумоізолюючі

Будинок має бути місцем, де ми можемо відпочити після напруженого дня без дратівливих шумів із жвавої вулиці чи шуму зі сходів. Саме тому вхідні двері - як в окремий будинок, так і у квартиру в багатоквартирному будинку, повинні ізолювати внутрішній простір будинку від сторонніх шумів. Сприяє цьому внутрішній наповнювач двері та контур ущільнювача. Зазвичай у дверях преміумкласу використовується більш коштовний наповнювач.  

Утеплені вхідні двері

Вхідні двері також повинні ефективно ізолювати внутрішній простір будинку від низьких температур зовні та зберігати тепло всередині будівлі. При пошуку моделі з кращими параметрами теплоізоляції зверніть увагу на той самій наповнювач, контур ущільнювача. А ще дуже добре зарекомендували себе двері з терморозривом.

Грамотний вибір зробить ваш будинок тихим, комфортним та безпечним. Ви шукаєте двері для себе? Подивитись всі моделі каталогу Nixa. Під час пошуку дверей для себе враховуйте, чи відповідають її розміри параметрам вашої оселі. Якщо ні, то ми виготовимо двері на замовлення для вас.