Вікна ПВХ та балконні вікна – за якими параметрами обрати?

Балконне вікно є важливим елементом вашого дому. Якщо профіль якісний, то він підсилює тепло- та звукоізоляцією, а також може стати ідеальною основою для створення унікального декору.

Дізнайтеся, як правильно вибрати балконні вікна! Ті самі правила будуть актуальними й для вибору вікон. Перш ніж зупинитися на конкретному варіанті, ознайомтеся з їх властивостями, щоб підлаштувати їх під свої потреби.

Балконне вікно - яке вибрати?

Балконні вікна встановлюють як в багатоквартирних, так і в одноквартирних будинках. Їх функції можуть відрізнятися залежно від конкретного типу, але більшість з них призначені в першу чергу для забезпечення належної теплоізоляції, доступу денного світла та належного захисту майна.

В магазинах Харкова доступні різні типи балконних вікон, які можна згрупувати за:

  • спосіб відкриття;
  • матеріал, з якого вони виготовлені;
  • кількість секцій;
  • кількість камер;
  • додаткові функції, наприклад, протизламна, пасивна тощо.

 

Тож якщо ставити питання, яке балконне вікно вибрати, вам слід насамперед переглянути проєкт будинку, щоб підігнати їх розмір і ширину під конкретні розміри та подумати про спосіб відкривання.

Вибираючи певний тип вікон, ми зазвичай звертаємо увагу лише на їх зовнішній вигляд, а точніше на матеріал, з якого вони виготовлені. Кожне з них, будь то дерев'яні вікна, алюмінієві вікна або вікна ПВХ, виглядає дещо по-різному і вписується в різний характер інтер'єру. Звичайно, як виробник та магазин пластикових вікон радимо звернути увагу на вікнах ПВХ, адже їх ефективність неодноразово доведена на практиці.

Балконні вікна – який спосіб відкривання вибрати?

Спосіб відкривання балконного вікна має велике значення в контексті місцевості, яку ми маємо. Розсувне балконне вікно підійде в маленьких кімнатах, як і відкидне. Вибираючи той чи інший вид, варто звернути увагу на особливості місця та частоту використання.

Розсувне балконне вікно – розміри цих вікон можуть досягати до 240 см в ширину, і при цьому їм не потрібно багато місця.

Відкидні балконні вікна – такий вид знайдеться у квартирах, розташованих на високих поверхах, і в дитячих кімнатах.

Відкидно-поворотні балконні вікна – завдяки способу відкривання, який займає багато місця, особливо рекомендовані для великих приміщень. Ширина вікон такого типу від 90 до 250 см і їх можна комбінувати в будь-якій кількості.

Балконне вікно, що відкривається назовні - рідкісний вид, найчастіше виготовляється за індивідуальним замовленням. Ідеально підходить для великих терас.

Відкидне балконне вікно (розсувне) – установка такого типу вікон рекомендована для невеликих приміщень.

Балконні вікна – який матеріал вибрати?

Можна виділити три найпопулярніших матеріалів, з яких виготовляють вікна ПВХ. Балконні вікна ПВХ, тобто пластикові, сьогодні є найпоширенішим видом в Харкові та Україна в цілому. Не дивно, адже бюджетний та до того ж відносно безпроблемний варіант. Вікна ПВХ не вимагають особливого догляду, їх дуже легко підтримувати в чистоті. До того, на ринку представлений широкий вибір шпону, завдяки якому можна легко підібрати його до інтер’єру будинку.

Розмір вікна: як підібрати?

Попри те, що стандарти розмірів вікон діють, не всі виробники їх дотримуються. Деякі, наприклад, округлюють розміри до повних сантиметрів, тому порівнювати, наприклад, двостулкові балконні вікна кількох виробників не варто. Родимо довірити цю справу професіоналам. Тож, якщо ви вирішили оновити вікна у власну квартиру або придбати вікна у новобуд, то звертайтеся до магазину Nixa. Наші майстри виїжджають по Харкову, проводять заміри, демонтаж та установку балконів та вікон.