Обираємо теплі металеві двері для дому та кварти в Харкові

Металеві зовнішні двері стають все більш частим вибором клієнтів. Чи підійдуть однакові сталеві двері для будинку та квартири? Не зовсім. Подивіться, яка модель буде працювати в багатоквартирному будинку, а яка в окремому будинку.

Знаючи, що технічно потрібно вимагати від дверей у квартиру, а що від дверей у будинок, ми можемо підібрати ідеальну модель. Магазин Nixa завжди йде назустріч своїм покупцям і виготовляє відповідні моделі у багатьох варіантах (широка колірна гамма, різноманітні шпони, скління та розміри). Завдяки цьому можна підібрати двері, що підійдуть до заміського будинку, квартири в спальному районі, мансарди або квартири в багатоквартирному будинку в центрі великого міста.

З яких елементів складаються сталеві двері?

Перш ніж говорити про те, які сталеві двері більше підходять для квартири, нагадаймо, з чого виготовляють сталеві зовнішні двері. До найважливіших елементів металевих зовнішніх дверей відносяться:

  • дверне полотно;
  • дверна конструкція;
  • комплект фурнітури;
  • замки;
  • внутрішні наповнювачі та контур ущільнювача

Теплі сталеві двері відрізняються внутрішнім наповненням. Залежно від призначення дверей або технічних вимог наповнення може бути у вигляді пінополістиролу, пінополіуретану або мінеральної вати. Своєю чергою сама дверна панель також може мати скління. Тоді площину сталевих дверей найчастіше обробляють екошпоном під дерево або шпоном. Також є двері з порошковим фарбуванням різних кольорів.

Обираємо теплі металеві двері в будинок в Харкові. Яким параметрам вони мають відповідати?

Вибираючи сталеві двері для свого будинку, найбільшу увагу слід звернути на такі параметри, як: теплоізоляція, вітростійкість і клас стійкості до злому.

Пропозиція торгових марок, представлених в нашому магазині, включає двері з різними параметрами та різних класів. Завдяки цьому ми можемо легко підібрати модель, яка буде повністю відповідати вимогам як в технічному, так і в естетичному плані. Двері, які дуже добре підійдуть для приватного будинку або квартири.

Обираємо теплі металеві двері у квартиру в Харкові. Яким параметрам вони повинні відповідати?

Зовнішні двері в багатоповерхівку не повинні характеризуватися високими показниками вітростійкості, але беручі в увагу деякі прохолодні під’їзди, теплоізоляція їм потрібна. Також сталеві двері повинні мати високий клас протизламності та звукоізоляційності. Колір є важливим параметром з середини, але для деяких клієнті й зовні.

Магазин Nixa пропонує двері в наявності та під замовлення в Харкові. Конструкції різних класів, розмірів. З якісною та надійною фурнітурою, естетичні та стильні з установкою!