Міжкімнатні двері прихованого монтажу

Двері прихованого монтажу стають все більш популярними. Вам цікаво, чи варто робити ставку на таке рішення? Перевірте, які можливості в дизайні інтер'єру відкривають майже невидимі двері!

Двері прихованого монтажу – конструкції врівень зі стіною, що добре вписуються в сучасні інтер’єри, але і любителі класики охоче роблять ставку на таке рішення. У чому їх унікальність? Річ у тім, що межа між дверима і стіною розмита, а дверне полотно зливається зі стіною.

Двері, заховані в стіні - які рішення можна використовувати?

Як сховати у двері в стіні? Їх можна пофарбувати або обклеїти шпалерами, щоб вони поєднувалися зі стіною. Найважливішим, однак, є алюмінієва дверна рама, яку потрібно вміло заховати в стіні. Як впоратися з цим завданням?

Двері з прихованою рамою

Встановлення дверної коробки, прихованої в стіні, не є складним завданням, але перед цим необхідно відповісти на кілька запитань.

Найважливіші з них стосуються:

  • розміру дверей;
  • матеріалів, з яких виготовлена ​​стіна;
  • типу матеріалів, яким планується обшивка дверей;
  • напрямок, в якому повинні відкриватися двері.

Ви можете вибрати версію без фальца (відкривається назовні) або версію зі зворотним фальцем (відкривається всередину).

Пам'ятайте, що це інноваційне рішення вимагає ідеального збігу кольорів і розмірів. Перш ніж приступати до визначення того, як має виглядати дверне полотно, зробіть точні виміри. Двері на замовлення – це відсутність щілин і проблем із закриттям дверей, а це дуже важливе питання в будь-якому інтер’єрі.

Двері, заховані в стіну, і збірка дверної коробки

Коли ви отримаєте відповіді на поставлені вище питання, можна приступати до процесу монтажу дверної коробки. На його хід в першу чергу впливає тип стіни. Що вам потрібно знати? Перш за все, пам'ятайте, що у випадку з прихованими дверима важливо правильно підготувати стіну. Його мінімальна товщина становить 10 см. Також важливо, щоб стіни були ідеально прямими, що може бути проблемою в старих будівлях.

Якщо у вас стіни з гіпсокартону, то залишиться лише прикрутити його до алюмінієвої рами, а потім заповнити щілини між ними монтажною піною. Після цього можна прикручувати гіпсокартонні відливи.

Двері, приховані в стіні в дизайні інтер'єру

Хочете зробити ставку на двері, заховані в стіні? Перевірте, в яких випадках це буде найкращим рішенням.

Для якого стилю підходять ці двері?

Не так давно в офісах і громадських приміщеннях з'явилися непомітні двері. Сьогодні вони все частіше з’являються в сучасних будинках, де основою є простір і функціональність.

 

Приховані двері - це цікавий спосіб для тих, хто хоче оригінально облаштувати квартиру. Від стандартних дверей відрізняється лише прихована рама. Стиль залежить тільки від ваших потреб і вподобань. Однак двері, вбудовані в стіну, найкраще підходять для сучасних і мінімалістичних інтер’єрів. Пам'ятайте, що вони невидимі, тому не порушать жодного порядку.

Також можна встановити приховану в стіну двері в тих кімнатах, де досить тісно. Пам'ятайте, що такі двері дозволяють відкривати стулку на кут 180 градусів, що часто є великою перевагою в невеликих квартирах.

Замовити двері прихованого монтажу в Харкові

Завітайте до магазину Nixa в Харкові та оберіть відповідну модель для свого мешкання. Наші майстри виїжджають для проведення замірів, доставляють, надають послуги монтажу та демонтажу.