Вхідні двері зі склом для дому 

 

Двері є важливим бар’єром між інтер’єром будівлі та її оточенням. Вибираючи потрібну модель, ви завжди повинні враховувати функції зовнішніх дверей, а не тільки їх візуальні якості.

 

Однак часто доводиться зосереджується на естетичних аспектах входу в будинок. Дійсно, двері мають на них істотний вплив. Велику роль відіграють їх розмір, колір, оздоблення та додаткові декоративні елементи, наприклад скління. Відповідність стилю даних типів вікон, даху чи фасаду не позбавлена ​​значення.

 

У дверях можна зустріти різне освітлення. Найчастіше використовується потрійний склопакет, але може використовуватися і вищий стандарт, багато що залежить від вимог замовника. Двері, значно вищі за стандартні, повинні бути оснащені верхнім освітленням.

 

Що стосується вибору скла, то добре підходять безбарвні елементи, але люди, які піклуються про візуальний ефект, можуть зробити ставку на тоноване скло

На що звернути увагу перед покупкою вхідних дверей зі склом?  

Вхідні двері зі склом за своїми характеристиками нічим не відрізняються від звичайних дверних полотен. Вони так само мають відповідати певним стандартам, відрізнятися якісною фурнітурою, зовнішнім оздобленням та внутрішнім наповнювачем. 

 

Зовнішні двері можна розділити за типом використовуваного матеріалу.

 

Існують вхідні двері з різних матеріалів:

 

  • сталі;
  • з алюмінію;
  • пластику;
  • скловолокна;
  • або з дерева.

 

Вхідні двері з зовнішнім дерев'яним оздобленням є найбільш поширеними. Разом зі скляними вставками вони мають дуже ефектний, естетичний вигляд.  

 

Важливо, щоб вони були виготовлені з матеріалу з хорошими технічними властивостями. Головною перевагою деревини як сировини для вхідних дверей є їхня висока міцність і хороші теплоізоляційні властивості. До переваг також можна віднести мале теплове розширення.

 

Вхідні двері зі склом: конструкція 

 

Коробки виготовлені з масиву дерева, склеєного в три шари. Каркас також може бути сталевим, а саме дверне полотно буде дерев’яним. Дверне полотно виготовляється з дошки. Окремі елементи з’єднуються шурупами або цвяхами. Скоси - це елементи, що відповідають, серед іншого, за посилення жорсткості стулки. Вони запобігають коробленню дерев'яних дверей. Також можна використовувати додатковий захист у вигляді алюмінієвих вставок, розміщених в кутах дверної коробки. Заповненням дверей є простір між фільонками. Він може бути заповнений матеріалом, що забезпечує теплоізоляційні властивості, таким як пінополіуретан, полістирол або мінеральна вата.

 

Наповнювач також повинен забезпечувати відмінні параметри тепло- та звукоізоляції зовні. Технологія виробництва багато в чому базується на сучасних методах обробки, тому дозволяє виготовляти вироби з дерева з самим різним малюнком.

Зовнішні ПВХ двері зі склом 

 

Двері з полівінілхлориду зазвичай мають раму з пластику, яка посилена спеціальними алюмінієвими вставками.

 

Вінілове дверне полотно виготовлено з пресованої плити, яка має посилення бічних панелей. Варто відзначити, що використовуваний ПВХ спеціально армований, щоб забезпечити належний захист дому або офісу. Двері ПВХ ущільнюють пінополіуретаном, вентилюють, а для покращення технічних параметрів до них додають елементи зі сталі та алюмінію.

 

Що стосується їх обробки, то найкращим варіантом є шпон, екошпон або ПВХ або класичне фарбування фарбою. Деякі елементи, наприклад профілі або рами, можна вдало пофарбувати вже на етапі виробництва.

 

Двері з ПВХ мають високі теплові та акустичні параметри.

 

Вхідні двері зі склінням значно покращують естетичність

 

Світловідбиваюче скло - використовується в склопакеті, що дозволяє створювати тонкі відблиски світла. Графітове світловідбиваюче скло - використовується у дверях білого, а також синього і сірого кольорів. Скло легко і тонко відбиває світло, надаючи графітовий відтінок.

 

Безбарвне світловідбиваюче скло - рідко вибирається покупцями, використовується як для дверей прозорих кольорів, так і пофарбованих у непрозорі кольори.

Його важливою особливістю є висока світлопроникність.

 

Венеціанське дзеркальне скло - за кольором схоже на графітове скло, але має набагато сильніше відображення. Зовні він виглядає як срібне дзеркало, а зсередини дозволяє спостерігати за тим, що відбувається по той бік дверей. Його часто використовують для підвищення безпеки будинку. 

 

Де придбати якісні вхідні двері зі склом?  

 

Чекаємо вас у Харкові на вулиці Кацарській, 20. Проводимо заміри, доставку та монтаж вхідних та міжкімнатних дверей. Замовити можна на сайті, а також у виставковому залі.