Де купити вхідні двері в Харкові?

Вхідні двері – візитна картка нашого будинку. Саме ця частина інтер'єру та екстер'єру говорить про рівень нашого житла. Саме тому двері мають бути естетичними та відповідати стилю будинку. Зрозуміло, що крім декоративної функції вони виконують ще й практичну роль. Вхідні двері захищають нас від зовнішнього світу, погодних умов та створюють почуття безпеки. Однак вибір різних моделей настільки великий, що багато покупців цілком обґрунтовано запитують: де купити двері вхідні в Харкові? Магазин Nixa завжди радий новим покупцям та старим друзям. Наші менеджери підберуть найбільш оптимальну конструкцію дверей під параметри, бюджет і запити покупця.

Які параметри мають бути біля вхідних дверей?

Зовнішні двері для приватного будинку повинні відповідати певним вимогам теплоізоляції. За це відповідають матеріали, використані під час виробництва дверей та її конструкції. Двері до будинку відповідної товщини з наповненням у вигляді пінополістиролу, пінополіуретану або мінеральної вати, закріплені ущільнювачами, забезпечать відповідний коефіцієнт теплопередачі. Однак навіть найкращі двері не виконуватимуть своєї ролі, якщо вони не будуть належним чином підібрані до каркаса. Ще один важливий параметр – звукоізоляція. Не менш важливий фактор – стійкість до злому, яка визначається за шкалою від 1 до 6. Вхідні двері будинку. Ми враховуємо ці вимоги при підборі асортименту, тож якщо ви вирішили купити вхідні двері в Харкові, то звернувшись до нашого магазину ви отримаєте вироби найвищої якості.

Матеріал, з якого мають бути виготовлені зовнішні двері

Найбільш популярні двері зі сталі. Вони відрізняються прийнятною вартістю, міцні, важкі та довговічні. Сталевий каркас може бути покритий шпоном, екошпоном чи панелями МДФ. Найчастіше це двері із високим коефіцієнтом теплопередачі. Магазин Nixa – те місце, де можна купити вхідні двері в Харкові з утеплювачем з кращими параметрами та оптимальною ціною. Також у нас представлені двері з ПВХ, які мають добрий коефіцієнт теплопередачі. Це найдешевші двері на ринку. Каркас з листами, що його закриває, виготовлений з ПВХ.

Виготовлення та монтаж вхідних дверей

Зовнішні двері для будинку, що пропонуються виробниками, складаються з коробки, стулки, порога та петель. Полотно панельної конструкції – це каркас, вкритий панелями. Між ними є ізоляційний матеріал. Його кількість та якість впливає на властивості дверей. Спеціальні внутрішні підсилення підвищують жорсткість дверей та її стійкість до пошкоджень. Панельні крила мають іншу структуру. Їхня рамка розділена на невеликі поля.

Чим важчі двері, тим товщі та міцніше має бути рама. Каркас можна заповнити теплоізоляційним матеріалом. Все доповнюється порогом у вигляді багатокамерного профілю та ущільнювачем.

Як вибрати вхідні двері та де купити двері вхідні в Харкові?

Крім вже розглянутих параметрів, дуже важливо правильно підібрати розмір дверей. Класичний розмір дверей 860 *2050 і 960*2050 см. Широко поширені зовнішні двері. Двостулкові, асиметричні, красиво виглядають і дуже зручні, коли ми хочемо привезти побутову техніку або меблі великих розмірів. Найчастіше вони бувають шириною 90 та 40 см. Зверніть увагу вхідні двері зі склінням. Ви можете вибрати скло різної форми: прозоре, матове, кольорове, напівпроникні.

Вважається, що більшість скління пов'язана з ризиком легкого проникнення злодіїв. Однак, наші дверні конструкції розроблені з урахуванням усіх ризиків. Саме тому вони мають невеликі площі скління, посилений склопакет, що не пробивається. Є моделі з металевим куванням.

За всіх переваг нашої продукції ви все ще не знаєте, де купити двері вхідні в Харкові? Магазин Nixa чекає на вас на вулиці Кацарській, 20. Тут представлені зразки, каталоги, вироби. Ви також можете оформити замовлення на нашому сайті. Майстри виїжджають на виміри, проводять монтаж та демонтаж по Харкову та області.